Найшвидший піаніст світу має українське коріння (відео)

Любомир Мельник – канадський композитор і музикант українського походження. Багато років працював у Паризькій опері, видавався на Erased Tapes Records, резидентами якого також є Нільс Фрам і Пітер Бродерік.

Навіть якщо ви не чули хто це, навіть якщо ви не слухаєте фортепіанну музику – послухайте. Це не про фортепіано, це не про класику, це не про підтримку артиста, бо він родом з України і навіть не про музику у її стандартному розуміння. Це – магія, це те, що хоч раз в житті треба почути наживо і що не можна описати словами.

Любомир Мельник – найшвидший піаніст на планеті, відомий своєю власною технікою гри, що має назву «безперервна музика». Він здатний грати 19,5 нот в секунду кожної рукою, але користується цим не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків.

Якщо двома словами – це музика, що виходить далеко за межі ординарного сприйняття, це образи, що набувають окремого життя і вриваються у твою свідомість, це коли музика створює іншу реальність і не навколо тебе, а всередині. Це те, що не можна описати словами.

Джерело: cosmo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.