Ностальгія за літом: гурт “Фіолет” зняв кліп “Одеса”

Музиканти гурту «Фіолет» візуалізували свою «Одесу» – нещодавно оприлюднений морський сингл.

Варто зазначити, що новий кліп на пісню «Одеса» став для команди ювілейною десятою відеороботою. Над свіжим роликом працювала команда спеціалістів на чолі з режисером Михайлом Сорвачовим та оператором Олександром Черновим.

 

Як зазначили в анотації до кліпу учасники гурту, цю роботу вони присвячують усім тим, хто всім серцем закоханий в Одесу, хто пережив у ній надзвичайно яскраві життєві моменти, ніжився у її хвилях, а також всім тим, хто так і не зміг цього року відчути на собі блаженство морського відпочинку. За словами лідера «Фіолету» Сергія Мартинюка, не зважаючи на достатньо чітку географічну визначеність пісні, її можна слухати абсолютно будь-де, адже йдеться у ній про ніжне відчуття любові. І хоча золотава осінь вже на порозі, головне, щоб у душі завжди палала частинка літа.

Не дивлячись на ностальгію за літом, що вже починає зароджуватись у багатьох з нас, фани «Фіолетової» команди, здається, навпаки, дуже очікують на прихід осені, адже саме восени колектив обіцяв оприлюднити у мережі свій новий гітарно-роковий міні-альбом.

Джерело: notatky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.