Офіційний гімн АТО – пісня “Браття українці” (відео)

У АТО з’явився офіційний гімн.

“З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною – тоді начувайтесь, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!”

Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко надав лідеру гурту «ШАБЛЯ» Вові Гейзеру офіційне підтвердження про надання пісні “Браття Українці” статусу офіційного Гімну АТО (лист №43-01/1544 від 28.12.2015).

Вові Гейзеру Адміністрація Президента надала документ про офіційне визнання пісні «Браття Українці» Гімном АТО, яка була…

Опубліковано ГУРТ ШАБЛЯ 30 грудня 2015 р.

 

– Щиро дякуємо Вам за написання та блискуче виконання пісні “Браття Українці”, яка на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників антитерористичної операції була визнана офіційним Гімном АТО, – відмітив Ростислав Павленко. – Ви та Ваші колеги з музичного гурту ШАБЛЯ, виступаючи з благодійними концертами для військових на Сході України, сприяли піднесенню бойового духу особового складу Збройних Сил України та зробили вагомий внесок у розвиток сучасної вітчизняної культури.

Також заступник Глави Адміністрації Президента відмітив:
– Підтримуючи українських військовослужбовців через мистецтво, Ви наближаєте перемогу нашого народу над загарбниками. Упевнені, що Ваша творчість та активна громадянська позиція сприяють піднесенню патріотичного духу українського народу та зростанню авторитету України у світі, – зазначив Павленко.

АТО

29 грудня в Адміністрації Президента відбулась офіційна зустріч Ростислава Павленко з Вовою Гейзером.

Гурт ШАБЛЯ та особисто Вова Гейзер зі свого боку дякують всім українцям, та, зокрема, ветеранам та учасникам АТО, волонтерам, Адміністрації Президента за найвищу оцінку своєї творчості!

“Пісня” Браття Українці “була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі. Для мене ця пісня стала пророчою, а тепер вона офіційно визнана гімном АТО”, – написав Вова Гейзер.

Він також підкреслив, що Україна не хоче війни, але “ми до останнього будемо захищати свої кордони, свою Незалежність, честь і гідність українського народу”.

Раніше гурт Брутто привітав з Новим роком, виконавши першу пісню українською мовою на слова Ліни Костенко.

Нагадаємо, фанати збірної України з футболу обрали гімн збірної на Євро-2016 – пісню “Їхали козаки” гурту Тінь Сонця. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.