Pianoбой представив кліп на україномовну пісню “Родимки”

Pianoбой Дмитро Шуров організував передпоказ відео і виконав кілька пісень для своїх шанувальників.

Pianoбой Дмитро Шуров представив кліп на україномовну версію пісні “Родинки”, яка, за словами артиста, з’явилася під час туру на підтримку альбому “Take Off”.

Ідея нової відеороботи належить Дмитру Шурову. За його словами, це історія кохання двох інопланетних істот.

“У кліпі нам хотілося показати, що ми нічого не знаємо про тих, з ким поруч живемо. При найближчому розгляді ваша найближча людина може виявитися інопланетянином. Але якщо вам добре разом − значить так треба. Пісня “Родинки” − про вплив любові на двох різних людей. Як люди знаходять один одного? Чому вони разом? Любов всього життя може бути творчою, а може бути руйнівною для самого життя. Працювати з вищим розумом у головній ролі дуже складно. На знімальному майданчику довелося порушувати гравітацію, потрібен був спеціальний космічний кетеринг, певне освітлення, щоб зафіксувати складні ефекти, що виникають, коли інопланетяни виявляють свої почуття. Але найкраща у Всесвіті команда − Radioaktivefilm, режисер Анна БУРЯЧКОВА, стиліст Леся Патока і продюсер Євгенія Яцута − змогли зробити неможливе. Цього разу у нас вийшло щось більше, ніж кліп. Це, скоріше, короткометражний фільм про ілюзорність всього, що нас оточує в світі таких різних істот, де тільки любов дає надію”.

Pianoбой

Дивовижно неземне, але людяне відео знав український продакшн Radioaktivefilm, який днями “порвав” Інтернет своєю роботою “Up&Up” для англійської групи “Coldplaу”.

Джерело: glamurchik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *