Пісню Джамали для Євробачення зіграли на бандурі і сопілці

Група Bandura Style виконала проникливий етнічний кавер на “1944”, щоб висловити підтримку не тільки Джамалі, “але і всьому кримськотатарському народу”.


Українські музиканти Ярослав Джусь, Максим Бережнюк і Валентин Богданов з групи Bandura Style представили інструментальний етнічний кавер на пісню Джамали “1944”.

Композицію, з якою співачка представить Україну на Євробаченні 2016, зіграли на бандурі, дудуку, дримбі, сопілці та джембф. Відео, режисером якого стала Оксана Боровець, опубліковано на YouTube-каналі Бандура Style.


“Музикант не може існувати окремо від суспільства. Ми зіграли “1944”, щоб висловити підтримку не тільки Джамалі, але і всьому кримськотатарському народу”, – говорить Максим Бережнюк.
Відзначимо, що до участі в проекті приєдналися також відомий кримськотатарський кераміст Рустам Скибин і танцівниця Мавіле Ягьяева.

dsc00173web_650x410
“Ми прагнули відобразити культуру кримських татар як зсередини, так і зовні. У кожного народу є сакральні речі, які без слів показують все, що довелося пережити і зберегти протягом століть. Це музика, народна творчість, традиції. Бандура, яка свого часу була “маркером” української національності, на нашу думку, підкреслила у пісні Джамали прагнення і право кожної людини на вільне життя “, – розповіла режисер відео Оксана Боровець.
До речі, пісню Джамали зіграли на акордеоні.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *