Поет Василь Мольфар надихнув Alloise на містичний кліп

Українська співачка Alloise презентувала новий відеокліп на пісню “Мольфар”, вірші для якої написав поет Василь Мольфар.

У фантастичному кліпі чарівний голос співачки занурює слухача у глибини його душі, де протистоять одне одному свідоме і несвідоме, реальне і надумане, світло й темрява, добро і зло.


В композиції “Мольфар” йдеться про два світи, в яких ми живемо щодня. Один – світлий, створений з любові, радості, щастя, сміху, і другий – темний, в якому ми страждаємо у своїх переживаннях і сумних думках.

Режисер відеоролика – відомий український кліпмейкер Кадим Тарасов, який дуже вдало відтворив те несвідоме, в яке занурюються загублені серця. Хореографічна постановка KOZAR Dance Theatre – складна і лаконічна одночасно, показує шлях людини з несвідомого потойбіччя.

“Мольфар” – вже не перший вірш Василя Мольфара, який став піснею. До Дня Незалежності України Alloise представила кліп “Зірочко”, а трохи пізніше в ефірах українських радіостанцій слухачі почули композиції “Батьківщина” і “Мамо”.

Найближчим часом Alloise має намір представити свій перший україномовний альбом на вірші Василя Мольфара.

Джерело: Знай.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.