“Правиця” випустили міні-альбом з маловідомими народними піснями

Український гурт «Правиця» презентував новий міні-альбом «Любила».

До релізу увійшло три композиції, в основу яких лягли маловідомі народні пісні. Музику для них, як і для інших композицій проекту, написали учасниці «Правиці» – Марта Любчик і Мирослава Салій.

«Зерно, з якого розростався цей міні-альбом, – це, звичайно, фольклор, адже мотиви народних пісень вічні, вони завжди актуальні, – розповідає Cultprostir  Мирослава Салій. – Відсоток оригінальних народних текстів у кожній із пісень різний. Наприклад, у «Журавці» 100% народного тексту. Це улюблена пісня моєї бабусі, яку я від неї й записала. Для «Дудки» ми брали тексти з коломийок, жартівливих пісень, а останню частину дописали самі. Так само сталося і з композицією «Любила»: у ній приспіви народні, а куплети дописані. Об’єднані ці пісні нашим настроєм. Ми їх створювали на одному диханні, і для нас вони енергетично рідні».

Група «Правиця» була заснована у 2010 році. Але свій дебютний альбом під назвою «Кривий танець» дівчата випустили тільки в 2015-му. У серпні минулого року «Правиця» вийшла у фінал музичного конкурсу «Хіт-конвеєр» від телеканалу «М2» з піснею «Губи солодонькі». Зараз дует працює над матеріалом для нової повноформатної платівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *