СКАЙ презентували новий кліп “Мелодія серця”

Новий ролик «СКАЙ» на пісню «Мелодія серця» з’явився на сторінці гурту ВКонтакті у якості ексклюзивної прем’єри для користувачів цієї соціальної мережі.

Також одними з перших переглянути свіжу романтичну роботу від популярних поп-рокерів мали змогу глядачі телеканалу М1.

За задумом режисера та оператора-постановника кліпу Дмитра Маніфеста, якому допомагав Дмитро Шмурак, у кадрі Олег Собчук приміряв на себе роль бармена, що споглядає переплетіння людських доль, моделює їхнє подальше спільне життя, а часом просто спостерігає, як здавалося б створені одне для одного люди проходять повз.

«Так, у цій роботі присутні певні особисті переживання, є частинка власного досвіду, але, зрештою, кожну пісню, яку я написав, я завжди пропускав крізь себе. А ще «Мелодія серця» для мене має асоціацію з кіно, при чому з однією єдиною кінострічкою, яка близька особисто мені. Казати її назву я не буду, скажу лише, що наш новий кліп – це на 100% щиро та на 100% по-справжньому», – розповів в одному зі своїх нових інтерв’ю лідер «СКАЙ» Олег Собчук.

Слідкуйте за новинами від СКАЙ, адже зовсім скоро на вас очікують наступні відеопрем’єри, задля однієї з яких Олег Собчук поголився наголо, а у другій спостерігав за своєю старістю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.