Танцювальне лаундж відео ЩЕДРИК від TROYE ZILLIA

Такого виконання Щедрика ви ще не чули!

Учасники гурту кажуть: «Ми впевпені, що назв деяких інструментів, які використані у пісні, не знають навіть досвідчені музиканти, тому що це новинки музичного ринку Європи та Америки».

До речі, зйомка відео виконана доволі складною технікою – one shot video, що означає, що у відео зовсім не присутній монтаж. Одним із найкращих у світі експертів із one shot video є відомий американський гурт OK GO (у складі якого, до речі, грають вихідці з України), які роблять шедеври зйомки без монтажу, звісно, що такі роботи, мають дуже великі бюджети. А одними із засновників цієї відео техніки сміливо можна вважати гурт The Bealtles.

«Наш Щедрик зовсім іншого формату ніж всі інші колядки, які увійшли до альбому. Арсенал музичних інструментів гурту постійно більшає – тому ми маємо добре почуваємося в нових стилях. Мені цікаво пробувати і регі, і клезмер, і електронну музику, і джазово-фолькові вокальні прийоми. Все це разом творить унікальний і ні на кого не подібний стиль Troye Zillia», –  розповідає солістка гурту Анастасія.

«Ритм партія Щедрика цікава поєднанням живих акустичних та електронних перкусійних інструментів. Завдяки тому, що пісня записана семплами, складається відчуття ніби там грає мінімум троє перкусіоністів. В пісні вперше в Україні прозвучали сучасні перкусійні інструменти розблені та виготовлені у Данії – Тромуси. Це великі пластиково-шкіряні барабани, які звучанням подібні частково до джембе, частково до інших шкіряних перкусій, але чим більше на них граєш, тим більше відрізняєш саме їхній сучасно-етнічний саунд. Мелодійну лінію підсилили унікальні бумвекерси – вже популярні у цілому світі. На вигляд вони як пластикові кольорові трубки, проте кожна з них налаштована і має свій особливий звук» – ділиться секретами творення музики Стас, перкусіоніст та барабанщик гурту.

Щедрик є першим синглом із різдвяного лонгплею, який буде презентовано на Різдво 2018.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.