ТНМК презентували кліп про залежність від “лайків” і соцмереж

Гурт ТНМК презентував кліп на пісню “Дзеркало”.

Трек став головною піснею шостого альбому команди “Дзеркало”, який вийшов у 2014 році. Над кліпом працювали Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак, які нещодавно зняли кліп для номінанта премії YUNA Ivan Navi на пісню “Влипли”

 

“Кліп “Дзеркало” несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя — це вигадана оболочка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав’язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети, особливо серед молоді, – коментує роботу Олег Михайлюта. – У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими”.

Олександр “Фоззі” Сидоренко додав, що “У сюжеті ми використовували образи, які часто можна побачити в реальному житті, коли люди фотографуються з чужими букетами і машинами, Чекіняться в дорогих ресторанах і готові піти на все заради пару десятків або сотень лайків. Істинна велич — вона всередині, вона не кидається в очі, а решта — зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу”, передає liroom.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.