Troye Zillia в альбомі RIZDVO виконали старі українські колядки й щедрівки

Львівський гурт Troye Zillia презентував EP-альбом RIZDVO, для якого музиканти виконали старі українські колядки й щедрівки у стилях лаунж, соул і фолк.

«Для нас цей запис був кроком всередину, – розповідають Troye Zillia. – Працюючи з текстами коляд і щедрівок, ми відкривали для себе нове, адже це не просто пісні, а послання, які передають добру новину для людей. Це особливі пісні, їх треба співати всім».

До платівки увійшла відома колядка «Бог Предвічний», яка стала однією з перших у репертуарі колективу. За словами учасників Troye Zillia, цю композицію їх попросили виконати шанувальники: «Це було, так би мовити, дружнє замовлення. Аранжування склалось дуже швидко, а стиль коляди додає динаміки і радості, хоча й дещо наближає український фолк до американського».

А колядку «Рай Розвився» солістка гурту Анастасія Войтюк записала з уст 95-річної бабусі, яка мешкає в Канаді. «Одного дня, коли я пакувала речі на літак до Львова, попросила бабцю Оксану заспівати якихось українських народних пісень. Коли вона почала співати, я швидко натиснула кнопку запису на телефоні. Переслухала ці записи я лише за рік. Там була і колядка «Рай Розвився», яка потрапила до нашого міні-альбому».

Також для EP RIZDVO гурт Troye Zilliya виконав колядку «Спи, Ісусе», автором якої є український композитор, хоровий диригент і священик XX століття Йосип Кишакевич.

Джерело: cultprostir

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *