У Львові презентували новий кавер на “Сам собі країна” Скрябіна

Львівський гурт Troye Zillia сьогодні знову нагадує про творчість Кузьми і презентує пісню “Сам собі країна”.

На даний момент пісня є актуальною, можливо навіть більше ніж у 2002 році, коли гурт «Скрябін» презентував альбом «Озимі люди». Разом з піснею гурт публікує тізер до кліпу на цю композицію, який вийде 17 серпня – в день народження Андрія Кузьменка.

«Зараз людям потрібно мати щирі, соціальні і не романтичні пісні, які стають своєрідними гімнами для українців, щоби краще розуміти час в якому вони живуть. Саме такими є пісні Скрябіна, і тому ми переспівали «Сам собі країна» – щоби ще раз звернути на неї увагу» – розповідає солістка гурту Настя Войтюк.

«Після смерті Андрія ми вирішили виконувати на концертах поруч з народними творами кілька його пісень, і люди завжди підспівують – для нас це момент єднання і розуміння з публікою завдяки творчості Кузьми. Раніше таку роль мали твори, скажімо, Івасюка – у них люди відчували щирість і красу, яка є між нами і довкола нас, але зараз такий час, що потрібна конкретика – якщо з України справді постійно втікають люди, то про це треба прямо говорити» – розповідають учасники гурту.

Ця пісня підбадьорила до розвитку учасників гурту  – змінилось звучання колективу завдяки оновленню в перкусійній секції (у записі звучить професійний кахон), а барабанщик Стас Кириллов вперше в історії гурту виконав сольну вокальну партію.

Гурт уже відзняв матеріал для відео кліпу, і зараз працює над монтажем. У відео роботі глядач побачить разюче поєднання краси, таланту українців та складних щоденних реалій. Зйомки проходили у Львові більше доби і нараховують понад 15 різних локацій.

Нагадаємо, що раніше гурт Troye Zillia вже презентував 2 успішні фольк кавери на пісні гурту «Скрябін»:

Дельфіни

Танець Пінгвіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *