Український гурт потрапив в топ-20 пісень 2015 в США

Композиція тернопільського проекту Omodada потрапила до списку найкращих композицій 2015 року.

Рейтинг пісень опублікував американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine. Пісня увійшла в топ-20, складений оглядачем видання Меттом Слоаном.

2015

У переліку кращих з’явився трек Omodada під назвою “All My Gods”. Ця пісня записана спільно з солісткою ще однієї групи з Тернополя – Tik Tu – Наталією Багрій. “По-справжньому фантастичний музичний саспенс і ангельський вокал Наталії Багрій. Тепер я буду більш пильно стежити за цим українським виконавцем”, – написав у своїй статті, присвяченій Топ-20 пісень року, Метт Слоан.

Композиція увійшла до міні-альбому Omodada “Кімнати”, який вийшов у минулому році і був згаданий в деяких топ-списках українських альбомів 2015 року.

Як каже сам автор, “Стилістично і мовно “All My Gods” вирізняється з альбому, але водночас є його незамінним завершенням.

Це епічний твір про подорож на Марс. Останнім часом я захопився життям та ідеями канадсько-американського інженера Ілона Маска. Це він генеральний директор Tesla Motors та засновник компанії SpaceX, що має на меті колонізувати Марс. Одним словом – поцікавтесь.

Вокальну партію заспівала вже згадана Наталя Багрій (Tik Tu). Труби та кларнети підкреслюють помпезність намірів авторів композиції. Нам хотілося створити атмосферну космічну картину з видом через ілюмінатор на безмежний космос, співаючи свою останню пісню в кораблі, що прямує на червону планету. Це був би ідеальний саундтрек для [телеканалу] Discovery Science.”

Omodada – проект тернопільського музиканта Лесика Драчука, відомого також як барабанщик групи Los Colorados.

До речі, незалежний лейбл “ІншаМузика” опублікував щорічну збірку найкращих пісень українських музикантів “Ре:еволюція IV”.

Джерело: cultprostir

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.