Український оркестр “переграв” хіт Адель

Український оркестр народних інструментів здивував виконанням пісні Адель.

Національний академічний оркестр народних інструментів виконав хіт британської співачки Адель.

Хіт “Rolling in the deep” отримав нове глибоке звучання, повідомляє Gazeta.ua

Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) створено у 1969 році. Перший концерт відбувся 12 квітня 1970 року на сцені Національної опери України.

Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

Оркестр побував на гастролях в усіх куточках країни і за її межами, брав участь у багатьох мистецьких фестивалях і святах. Його виступи викликають повагу до національного мистецтва України, її історії і культури. Оригінальний звуковий колорит, неповторні тембри національних інструментів (а їх в оркестрі нараховується близько 40 – бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, телинки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та ін.) роблять оркестр унікальним у світі.Адель

Адель -британська співачка, композитор, поет, виконуюча поп-джаз / соул, блюз. Кавалер ордена Британської імперії (2013). Лауреат десяти премій “Греммі”, п’яти Brit Awards, а також премій “Золотий глобус” і “Оскар”(2013). Випустила три альбоми.

Раніше українські музиканти Ярослав Джусь, Максим Бережнюк і Валентин Богданов записали етнічний кавер на її пісню “Hello” . Записану наживо музичну імпровізацію музиканти презентували до виходу третього сольного альбому “25”.

Пісня “Rolling in the Deep” увійшла до другого студійного альбому співачки “21”, який був випущений у січні 2011 року.

Співачка Адель встановила рекорд на Youtube і перевершила кліп GanGam Style

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *