Українці блискуче зіграли Вівальді на бандурі

Кавер група B&B Project презентувала кліп на композицію Антоніо Вівальді  “Гроза”.

“Раді презентувати Вам наш найочікуваніший відеокліп на композицію Антоніо Вівальді – “Гроза”. Висловлюємо величезну подяку оператору цього відео Олександру Білому!!!” – зазначено на сторінці групи у Facebook.

B&B Project – український колектив, створений в березні 2015 року.

“Наша основна мета – повернути популярність народним інструментам методом пошуку нових, сучасних репертуарних і виконавських можливостей”, – пишуть вони про себе.

До гурту входять:

Тетяна Мазур – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, по класу бандури та вокалу в заслуженої артистки України Дедюх Лариси Віталіївни. Народилась Тетяна на Херсонщині, закінчила Херсонське Музичне училище по класу бандури в Заслуженого працівника культури Наталі Петрівни Мазур. Виросла в сім’ї музикантів, вони й привили любов до музики.

1079743

Сергій Шамрай – родом із Запорізького краю. Виріс у вчительській сім’ї. Після закінчення музичної школи по класу баяну у Корхових З.В. і В.В. Вступив до Запорізького музичного училища, де навчався в Заслуженого діяча культури Пелюка С.О. Під час навчання ставав лауреатом міжнародних конкурсів (Італія, Словакія, Польща, Болгарія). Зараз Сергій навчається в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського у профессора, заслуженого артиста України – Павла Віталійовича Фенюка.

Цикл “Пори року” Антоніо Вівальді. Концерт “Літо”. 3 частина “Гроза”

“Пори року”– цикл із чотирьох скрипкових концертів італійського композитора Антоніо Вівальді, написаний 1723 та опублікований 1725 року. Цей цикл став одним із найпопулярніших його творів, а також одним з найвідоміших музичних творів епохи бароко.

Кожен концерт присвячено одній із пір року і складається з трьох частин, що відповідають кожному місяцю. До того ж, кожен концерт супроводжують сонети, авторство яких достеменно невідомо, проте іноді його приписують самому композиторові. Партитура оркестру включає сольну партію скрипки, групи перших і других скрипок, альтів і віолончелей, що дублюються basso continuo.

Нагадаємо, на бандурі зіграли кавер на пісню Джамали “1944”. 

Джерело: gazeta.lviv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.