“Воля”: кліп про боротьбу за державність на Прикарпатті

Дебютний кліп молодого івано-франківського гурту «Брати Станіслава» під назвою «Воля», в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української національно-визвольної боротьби, що мала місце чи не на кожному прошарку історії нашої держави.

Режисером нового ролика виступив Олександр Балтушев, а сценарій до нього написала відома київська сценаристка Марися Никитюк.

За словами учасників гурту «Брати Станіслава», їхній кліп розповідає про історію українського народу та, зокрема, його драматичну боротьбу за державність на Прикарпатті. «Більша частина зйомок відбувалася у Пнівського замку, що поблизу Надвірної, та тривали чотири дні. Найважчою для зйомок виявилась реконструкція Майдану – для того, щоб зняти цю сцену, ми знайшли закинуту військову частину та відтворили там барикади, палили шини», – розповів режисер.

Також він зазначив, що Пнівський замок було обрано для зйомок кліпу «Воля» не випадково, адже його далеко не ідеальний стан та частково зруйновані стіни додали відео ще більшого символізму. Та й дійсно, кожен раз українцям доводилось відбудовувати свою Батьківщину з руїн, плекаючи та зцілюючи її своєю любов’ю та патріотизмом.

Джерело: notatky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.