Євробачення-2017: Vivienne Mort представила пісню “Іній”

Солістка групи Даніела Заюшкина, якій вже не раз пропонували взяти участь в конкурсі, нарешті зважилася на цей крок

Інді-рок-група Vivienne Mort презентувала свою пісню під назвою “Іній”, з якою вона буде боротися за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017.

Відзначимо, що солістка групи Даніела Заюшкина в одному з інтерв’ю зазначала, що вважає безглуздим той факт, що різні пісні і музика змагаються між собою на конкурсах, таких як Євробачення. У минулому році група відмовилася від участі в нацвідборі, а в цьому все ж погодилася.

Перші спроби створення групи Vivienne Mort були ще в 2007 році, саме тоді вокалістка і автор пісень Даніела Заюшкина пише перші композиції і збирає музикантів. У 2008 році було записано дві пісні на студії звукозапису – “Лети” і “День, коли святі …”.

Весь 2009 рік група проводить в пошуках музикантів, епізодично даючи концерти з тимчасовими учасниками. І, нарешті, в 2010 році записує свій дебютний міні-альбом “Єсентуки LOVE”.
У 2013 році Vivienne Mort записує перший повноцінний альбом “Театр Pipinо” і вирушає у всеукраїнський тур на підтримку диска. А вже в 2014 році виходить другий міні-альбом групи під назвою “Готика”.

Джерело: апостроф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.