Зірки записали пісні на вірші поетів “розстріляного відродження”

У День Незалежності України, 24 серпня, з 10:00 до 20:00 на Radio ROKS прозвучать пісні популярних українських музикантів на твори поетів 20-30 х років минулого століття – покоління, яке називають «розстріляним відродженням».

В проекті «Рок-Відродження» візьмуть участь Сашко Положинський, Брати Гадюкіни, Друга Ріка, С.К.А.Й., О.Торвальд, White, Sinoptik, Соня Сотник, Сергій Кузін, Сонячна Машина та Riffmaster.

Положинський

«Ми відібрали близько 300 віршів, які потенційно могли стати піснями, і запропонували нашим українським музикантам написати сучасні, справжні рок-хіти, переосмислити ці геніальні тексти з точки зору сьогоднішньої України і сучасної музики.

І коли ми отримали перші демки, я зрозуміла, що проект вдався. Результати цього проекту можна буде послухати 24 серпня в ефірі Radio Roks. Я думаю, що це тільки початок і все більше і більше рок-гуртів долучатимуться до проекту «Рок-Відродження», а все більше українців дізнаватимуться про свою історію, про її світлі і трагічні сторінки», – процитував Cultprostir ведучу Radio ROKS та музиканта Соню Сотник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.