Чого насправді діти хочуть на Різдво (зворушливе відео)

Батьки дуже здивувались, побачивши це відео про справжні бажання дітей на Різдво.

Відео про те, чого насправді ваші діти хочуть на Різдво, розтопить ваші серця. Приготуйте хустинку  – можливо, ви не зможете стримати сліз. Простий експеримент – лист Санта Клаусу і лист батькам. Чому ми відмовляємо дітям в тому, про що вони насправді мріють і чого вони потребують найбільше на світі?

Дітей попросили написати листа Санта Клаусу і своїм батькам.

Був проведений невеликий експеримент. 10 дітей з різних сімей попросили написати листа Санта Клаусу. Вони чудово впоралися з цим завданням, попросивши у чарівного дідуся різноманітні подарунки. Хтось захотів гітару, хтось приставку, комусь потрібна гра та ін. Потім цих же діточок попросили написати інший лист – їхнім батькам. «Що б ви попросили у своїх батьків на Різдво?» – Ось яке завдання поставили перед дітьми. Спочатку малюки задумалися, але потім кожен попросив те, чого йому найбільше не вистачає.

Різдво

Прочитавши ці обидва листи, батьки не змогли стримати сліз … Як ви думаєте, що відповіли діти? А що відповівла б ваша дитина? Що б він попросив у вас на Різдво чи на Новий рік?

Різдво

Крім того, ця різдвяна реклама показує, як приємно робити добро і дарувати радість людям. З кожним роком реклами стають більш соціальними. Наприклад, різдвяна реклама від німецької мережі магазинів закликає проводити Різдво разом з родиною, англійська мережа Sainsbury в різдвяному ролику закликає допомагати близьким і сусідам в біді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.