Harley-Davidson зняв рекламу про пошук сенсу життя

Harley-Davidson зняв рекламу про чоловіка, що кинув роботу заради пошуку сенсу життя.


Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson випустив короткий фільм під назвою “Внутрішня Дитина” тривалістю 2,5 хвилини про заможного чоловіка, що прагне возз’єднатися зі своєю «внутрішньою дитиною» і знайти сенс життя за межами офісу.

На початку відео показаний чоловік, що сидить в офісі пізно вночі. Знесилівши, він падає на підлогу, а потім різко піднімається, швидко збирає валізу і йде. Він іде по трасах і полях, тікає від злих собак і зустрічає приємних попутників, до яких він сідає в автомобіль, щоб переміщатися. Доїжджаючи до водойми, він спалює в багатті свій костюм, який до того моменту обірваний і зносився.

Герой встигає пограти з хлопчиськами, які бризкають один одного водою зі шланга, побитися з незнайомцями в барі, дістатися до вітряних млинів. У підсумку він зустрічається зі своєю «внутрішньою дитиною» і обіймає її.
У 2015 році режисер Андреас Брунс отримав за цей фільм нагороду на фестивалі Cannes Lions в категорії «Кращий веб-фільм». У бесіді з виданням Adweek він сказав про те, що ідея ролика виникла через його власне  прагнення знайти сенс життя.

“Близько трьох років тому мені було так погано, що я не був в змозі продовжувати навчання. Я зловив себе на тому, що просто пялюсь в екран цілими днями і нічого не роблю. Це і був той момент, який змусив мене відправитися на пошуки свого шляху. У той же день я купив квитки до Іспанії.”

Для того, щоб подорож допомогла йому очистити розум і прийти до розуміння своїх цілей, Брунс в якості шляху вибрав паломницьку дорогу – Шлях Святого Якова: «Коли я повернувся, то зрозумів, що одного разу розповім про це історію».

Зйомки зайняли 10 днів. Вони проходили в Іспанії та Альмерії, де, за словами режисера, цілий спектр різних пейзажів. Сцени зі світом «внутрішню дитину» знімалися в Гамбурзі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.