Мила різдвяна реклама про добро підкорила мережу

Ця різдвяна реклама вчить, що добрі справи завжди повертаються.

Щороку відомі бренди беруть участь в неофіційному змаганні на найкращий різдвяний ролик. Серед безлічі однотипних реклам з кулями і мішурою виграють ті, які розповідають чарівні історії: про кохання, дружбу та мрії, що в Новий рік та Різдво стають реальністю.

Найкращі відео цього року вчать, як важливо іноді стати добрішими і повірити в диво! Ще один ролик, який доводить, що все повертається бумерангом. Причому подвійно. І не бійтеся відмовлятися від своїх бажань заради щастя ближніх!

різдво

Цей ролик набрав більш 8 мільйонів  переглядів.

Хто в дитинстві не писав лист Діду Морозу, а, ставши дорослим, за 12 ударів годинника не намагався встигнути написати бажання на папірці, спалити його і випити з шампанським?

різдвяна

Але чи готові ми відмовитися від подарунків собі, щоб порадувати когось іншого?

Це вже не перша зворушлива різдвяна реклама. Іспанська реклама про лотерею розповідає про те, як багато значить проста людська увага, і про те, що добро завжди повертається – навіть якщо здається, що наших добрих справ ніхто не помічає.

Кажуть, що Різдво і Новий рік – це сімейні свята, коли всі збираються разом. Але, на жаль, так буває не завжди, і зустрічі часто відкладаються на «наступний рік». Неоднозначне відео від EDEKA нагадує про те, що наступний рік може просто не наступити.

Можливо, ви вже бачили історію чарівної кішки, яка ледь не позбавила своїх господарів Різдва. Але котиків не буває багато – як і чудес на найчарівнішу пору року!

У історії “Людина на Місяці”,  яка здатна зворушити, здається, найбільш серйозних і скептичних людей, казка зливається з реальністю і є щось від «Маленького принца». Її головна думка: «Ніхто не повинен бути самотнім у Новий рік».

Реклама від Otto змушує повірити в чудеса перед Різдвом: подарунки іноді приходять черед десятиліття.

До речі, в Україні теж зняли милу новорічну рекламу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.