Зірки “Гри престолів” знялися в рекламі в Києві

Актори розіграли сцену з популярного серіалу.

В інтернеті з’явилася реклама, заради зйомок якої у вересні ісландський актор Хафтор Бьернссон, відомий за ролюю Григора Клігана в популярному серіалі “Гра престолів”, приїжджав до української столиці.

Як виявилося, до Києва він приїжджав не один, а з Ханною Уеддінгемон, яка в “Грі престолів” грала Септу Унеллу.

За сюжетом, чоловік в супермаркеті купує дві упаковки газованої води, і за ним починає ходити Септа, яка дзвонить в дзвіночок і повторює: “Ганьба”. Так вони проходять по магазину і потім крізь натовп по вулиці (на Андріївському узвозі). Це відсилання до останньої серії п’ятого сезону популярного серіалу, коли Серсею змушують покаятися в своїх гріхах і пройти голою під знущання натовпу по місту. Унелла знаходиться поруч з нею, вона дзвонить в дзвіночок і кричить: “Ганьба!”.

У ролику, коли хлопець приносить воду Бьернссону, той теж починає соромити його за те, що він приніс газовану воду з магазину.

“Ти що, не знаєш, що робиш боляче матінці-Землі – каже Григір Кліган – Вона дала нам так багато?! Птахів, бджіл, океан, Меттью Макконахі, арахіс. Навіщо ти хочеш зруйнувати ці прекрасні творіння?”

Зрештою актор представляє апарат для газування води.

Джерело: вести

One thought on “Зірки “Гри престолів” знялися в рекламі в Києві”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.