Відомих українців перетворили на новорічних персонажів

Знаменитих українців перевтілили в героїв новорічного фольклору.

Напередодні Нового року відомий український ілюстратор Олена Васик перетворила Лесю Українку в Снігуроньку, а Миколи Гоголя – в Санта-Клауса.

Ідея зробити новорічні листівки із зображенням знаменитих українців в жартівливих новорічних образах належала Ярославі Гресь і Олександру Тодорчуку.

“Ми в Gres Todorchuk PR подумали, що дух свята приходить до всіх, незважаючи на посади і звання, – говорить Ярослава Гресь. – У Новий рік навіть найсерйозніші люди стають здатні на пустощі різного масштабу, так що ми уявили, як виглядали б ті, ким Україна особливо пишається, якби в новорічну ніч вирішили трохи урізноманітнити свій звичний строгий образ. Першим придумали Миколу Гоголя у новорічному ковпаку, потім Михайла Грушевський з гірляндою в бороді. А Леся Українка була б диво як хороша в образі Снігуроньки”.

В этом году у нас самые крутые подарки для клиентов и журналистов) Во-первых, ярко-желтые снежколепы) Во-вторых, серебря…

Опубліковано Yaroslava Gres 22 грудня 2015 р.

Всього в проекті 5 героїв. Крім перерахованих вище, компанію новорічним персоналіям склали гетьман Богдан Хмельницький з ялинової гілочкою в головному уборі і філософ Григорій Сковорода з коміром-сніжинкою.

українці

9u2b5_580x804

piw18_580x804

українців1

українців

“Я люблю використовувати пластилін, особливо в портретних роботах, він створює неповторний обсяг і глибину. Тримати тривимірні очі або ніс Грушевського в своїх руках – ну хіба це не весело? – Каже художниця Олена Васик. – Найскладніше – ліпити губи. Мало хто помічає, але саме вони передають схожість. Не ті губи можуть перекреслити всю виконану роботу. Коли починаєш збирати обличчя з готових деталей, дуже легко зробити Гоголя косого, просто трохи не так розмістивши очі. Тому це хоч деколи і веселий, але завжди дуже відповідальний етап”.

Після Нового року виконані з пластиліну оригінали будуть продані в благодійних цілях.

Вам цікаво, які новорічні традиції панують в різних країнах світу?

One thought on “Відомих українців перетворили на новорічних персонажів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.