10 речей, які насправді потрібні нам для щастя

Американський письменник назвав 10 важливих для життя речей.

Споживацькі перегони не мають нічого спільного із вашим щастям. Насправді, я готовий сперечатися, що життя набагато краще без них.

Прочитав статтю під назвою “10 важливих речей”. Там дизайнери або дуже стильні селебріті називали свої 10 предметів або явищ, що мають для них велике значення. Ідея мені дуже сподобалася, але списки здалися якимось покладанням квітів до пам’ятника вишуканого споживацтва.

Я – остання людина, у якої журнал візьме інтерв’ю про десять важливих речей (як мінімум, я зовсім не стильний), але мені дуже захотілося скласти свій список.

І от яким він вийшов:

  1. Одяг, який я ношу: джинси. Мені подобається щільність джинсової тканини, і я ношу їх кожен день. Деяким подобаються синтетичні тканини, тому що вони легкі і швидко сохнуть, але в джинсах просто зручно. Я купую всі свої джинси в одному і тому ж магазині.
  2. Інший одяг, який я ношу: футболки. У мене є чорна, блакитна і сіра, і я ношу їх кожен день, поки вони не зношуються до дірок.
  3. Рідина для мого тіла: вода. Я п’ю каву і чай, але ніщо не зрівняється зі звичайною водою.
  4. Що я їм: фрукти. Свіжі, з фермерського ринку, або ягоди прямо з куща. Мммм…
  5. Що мене розважає: книжки. Будь-які. Я читаю вже використані книги в бібліотеках, або беру їх у друзів.
  6. Мій важливий письменницький інструмент: текстовий редактор. А ще ручка і маленький блокнот, особливо якщо я відчуваю натхнення.
  7. Що я роблю, щоб повеселитися: ходжу пішки. Мені дуже подобається виходити з дому і просто вештатися містом, або гуляти на природі. Мені не потрібне навіть взуття – я гуляю босоніж з великим задоволенням. А ще краще гуляти з кимось, хто мені подобається.
  8. Куди я вирушаю за натхненням: на природу. У гарний парк, сад, ліс, океан або гори.

На цьому місці мій список закінчився. Більше важливих речей у моєму житті немає. Є ще декілька, але це не речі. Я дуже старався придумати 10 пунктів, але ні, ніяк не виходить. Коли у мене є ці 8 речей, я дуже щасливий: джинси і футболка, вода і фрукти, книжка і блокнот, прогулянка на природі. Все.

Я можу прожити все своє життя тільки з цими речами. Звісно, мені знадобляться інші продукти для насичення, але не надто багато. І навіть комп’ютер не потрібен – я можу писати в блокнот, а потім використовувати комп’ютери в бібліотеці, щоб публікувати статті у свій блог.

Споживацькі перегони не мають нічого спільного з вашим щастям. Насправді, я готовий сперечатися, що життя набагато краще без них.

Джерело: НВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.