20 новорічних обіцянок на 2016 рік

Зробіть наступний рік щасливим!

 1. Любіть і приймайте себе таким, яким ви є

Це допоможе уникнути імпульсивних і неправильних рішень. Дізнавшись нарешті, яка ви прекрасна людина, ви зможете любити і приймати інших, що дуже допоможе збудувати міцні відносини.

 1. Радуйте свою душу

Чим би ви не займалися в житті, переконайтеся, що приділяєте достатньо уваги тому, що дійсно надихає. Якщо ви не впевнені, що насправді вас цікавить, спробуйте щось нове і незвідане. Не бійтеся експериментувати! Таким чином ви знайдете заняття, які будуть викликати у вас почуття тепла, свободи і прийняття.

Идеи для новогодней семейной фотосессии 4

 1. Знайдіть підтримку

Звичайно, добре розраховувати тільки на себе. Але мати близьких і друзів безцінно. Шукайте тих людей, які будуть з вами незалежно від життєвих обставин або фінансового становища.

 1. Будьте справжнім

Прийнято не показувати на обличчі складності усього світу. Але як тільки ви перестанете приховувати невдачі, які трапляються з кожним, в очах оточуючих ваша персона стане більш чесною і правдивою.

 1. Живіть для себе

Ми дуже часто турбуємося за всіх, крім себе. Але ви не можете зробити всіх щасливими. Життя стане легшим, як тільки ви почнете приймати правильні рішення для себе, а не для інших.

55ca5e816daff

 1. Думайте, що ви їсте

Що посієш, те й пожнеш. Віддавайте перевагу свіжим фруктам і овочам. І відмовтеся, нарешті, від шкідливих перекусів.

 1. Більше подорожуйте

Ніколи не шкодуйте грошей на поїздки. За гроші можна купити все, крім здоров’я і спогадів. Подорожі дарують відчуття свободи і відкривають очі на те, як люди живуть у різних куточках світу.

 1. Менше турбуйтеся

Переживання нічого не змінять. Так що хоча б бережіть нервову систему.

 1. Перестаньте порівнювати

У цьому правда немає ніякого сенсу. Завжди буде хтось розумніший, симпатичніший і кращий за вас. Завжди!

A-Christmas-Tradition-1024x682-670x300

 1. Забудьте про очікування

Є так званий диснеївський синдром, коли живеш в очікуванні прекрасного принца, весілля і щасливого хепі енда-. Що ж, не варто забувати, що Дісней дарував дітям казки. Як тільки ви перестанете чекати чогось від інших, то почнете отримувати задоволення від життя тут і зараз. Очікування, покладені на когось, лише гарантоване розчарування.

 1. Живіть, щоб працювати, а не працюйте, щоб жити

Як тільки знайдете те, що вам до душі, зможете жити, щоб працювати і залишатися при цьому майстром своєї справи.

 1. Відкладайте заощадження

Начебто це очевидно, але ніхто про це не думає. Життя змінюється, так що заощадження – мудре рішення.

 1. Віддавайте більше

Волонтерство або допомога друзям. Присвячуючи свій час таким речам, ви почнете розуміти всі переваги, якими володієте. Присвячуючи час вирішенням проблем інших людей, ви забуваєте про власні. Коли робиш щось від чистого серця, починаєш відчувати себе набагато краще, незалежно від того, що зараз відбувається в житті.

brodude.ru_19.12.2013_e4GKpOaM93ZbM

 1. Простіть себе та інших

Звинувачуючи всіх навколо і відмовляючись прощати людей, ви віддаляєте себе від абсолютного щастя. Прощення займе трохи часу, але покінчивши з цим ви відчуєте, що у вас відкриється друге дихання.

 1. Не витрачайте свій час на негативно налаштованих людей

Іноді складно триматися далі від таких людей, особливо якщо вони колеги або члени сім’ї. Можливо, ви не в силах щось змінити, але якщо мова йде про друзів – у вас є можливість вибирати своє оточення. Якщо відносини схожі на споживчі, варто задуматися про розставання. Як тільки ви захистите себе від таких людей, жити стане легше, так як негативна людина не буде впливати на ваш настрій.

 1. Ні – це вже закінчене речення

Завжди складно відмовляти. Але після слова «ні» ви не зобов’язані далі пояснювати.

 1. Сім разів відміряй, один раз відріж

Якщо ви не бачите у відносинах майбутнього і існує дуже багато «ах якби», значить це не ідеальний союз. Краще зупинити відносини до тих пір, поки все не стане занадто серйозно. Не варто намагатися міняти людину.

 1. Займайтеся спортом

Ніхто не вимагає від вас олімпійських рекордів. Але 15 хвилин ранкової зарядки можуть продовжити вам роки життя. Не кажучи вже про прекрасні форми і самопочуття зараз.

 1. Досить турбуватися про те, що інші думають про вас

Як тільки ви станете собою і перестанете виправдовувати очікування інших, життя стане кращим. Правда в тому, що неможливо догодити всім, так що варто сконцентруватися на собі.

 1. Приймайте зміни 

Часом різкі повороти можуть стати доленосними! 280091-Sepik

Найцікавіші новорічні традиції в світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.