6 речей, з яких варто починати новий рік

Рік добігає кінця. 2018 рік – відмінна можливість розпалити вогонь натхнення, позбутися непотрібних речей і людей, поліпшити своє особисте і професійне життя і насолоджуватися щастям.

Склади свій стоп-лист

Більшість людей пишуть резолюції і обіцянки, або графіки цілей. Набагато кориснішим буде зробити список того, в чому ти більше не будеш брати участь! Запиши шкідливі звички, таймкіллери і нездорові заняття, які допускаєш зараз, і вивільни час для цікавого і продуктивного творчого життя. Як ідеї для першого пункту в цьому списку – припини виправдовуватися за те, що ти не можеш контролювати. Перестань вважати себе жертвою обставин. Не витрачай свій прекрасний розум і потенціал на телефонні ігри. Припини скаржитися і подякуй Всесвіту за ті подарунки, що він тобі дає. Читай книги – буквально півгодинки в день. Це поліпшить пам’ять, розвине мову і підвищить креативність – одні плюси.

Напиши свою супергеройську книгу

Великі голівудські сценаристи спочатку пишуть фінали. Ти можеш вчинити так само. Запиши в щоденник життєвий сценарій, за яким розгорнеться твій рік. Вкажи свої наміри і прагнення. Нечіткі плани дають непевні результати, але не барись довго, щоб не допустити шкідливих думок і не оглядатись на чужу думку.

Пробач тих, кого ще не пробачила

Навчись відпускати. Звучить просто, але це явно не так, і важливо витратити на це деякий час в 2018 році. Рухайся вперед. І якщо та людина, яка тебе розчарувала, могла би вчинити краще – вона би вчинила краще.

Відкалібруй своє життя

Ти не зможеш стати легендарною людиною, якщо не зможеш подбати про своє довголіття; не станеш хорошим начальником, якщо захворієш; не випустиш шедевр, якщо будеш мертва. З сьогоднішнього дня – тим більше з 2018 року – стеж за тим, щоб їсти більше натуральних інгредієнтів, пити більше води і багато рухатися. Користуйся можливістю погрітися на сонці, подихати свіжим повітрям і гарненько виспатися!

Заведи друзів серед колег

Звучить несподівано, і багато хто може сказати, що це нерозумно – дружити з колегами, адже це може зашкодити твоїй об’єктивності і ускладнити деякі обговорення. Психолог Енні МакКі провела дослідження в 500 компаніях. Вона стверджує, що якщо тобі подобаються люди, з якими ти працюєш, то є більше причин йти на роботу кожен день. Здається, думка про те, що ти проведеш день з людьми, які поділяють твої інтереси, набагато приємніша, ніж думка про плату за іпотеку. Ніхто не може бути успішним сам по собі. Неважливо, наскільки ти розумна, тобі потрібні інші люди, щоб ви могли підтримувати один одного.

Візьми контроль над грошима

Перестань турбуватися про речі, які тебе зупиняють. Склади план дій і не розмінюйся на дрібниці. Визнач свої витрати ще до того, як дадуть зарплату, і обов’язково виділи суму на те, щоб відкласти в скарбничку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.