Британська письменниця презентувала книгу про Донецьк

Британська письменниця Даян Чендлер привезла на фестиваль “Книжковий арсенал” роман з символічною назвою “Дорога у Донецьк”.

Команда “Книжкового арсеналу” підготувала безліч цікавих подій як для дорослих шанувальників книги, так і для малечі.

Масштаби цьогорічного книжкового арсеналу вражають. Програма фестивалю передбачає не тільки презентації та літературні читання, а й багато зустрічей і дискусій на соціальні теми.

Британська письменниця Даян Чендлер привезла на фестиваль роман з символічною назвою “Дорога у Донецьк”.

У книзі описуються події в посткомуністичній Україні. На початку 90-х Даян якийсь час працювала в Києві у програмі “Тасіс”, що покликана допомагати новим незалежним державам. Авторка провела чітку межу між Радянським Союзом і Україною.

Книга Даян Чендлер вже увійшла до шорт-листу премії “Велика книга”. Для свого першого роману письменниця обрала складну історичну фактуру: 30-ті роки в бідному татарському селі, де уклад життя не змінювався протягом декількох десятків років. Нестерпні умови існування і вимушений напіврабський статус головної героїні Зулейхи змінюється новим ярмом, коли жінку відправляють на каторгу до Сибіру. Однак тяготи, які звалилися на героїню, парадоксальним чином заново відкривають для неї життя, в якому вона поступово знаходить своє “я”.

письменниця

А наймолодших читачів розважають інтелектуальними іграми та рукоділлям. Родзинка програми — читання казок від їх авторів. Дитяча письменниця Саша Кочубей пише виключно веселі оповідання. Каже, що це найкращий спосіб навчити дитину любити книгу.

Окрім книг та інтелектуальних зустрічей на ярмарку представили роботи іноземних ілюстраторів. Адже книга — це не тільки текстове наповнення, але й візуальний ряд.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.