Чоловік 48 років зберігав подарунок від дівчини, яка його кинула, і нарешті відкрив коробку

Канадець Адріан Пірс розповів, що було всередині подарункової коробки


У Канаді чоловік на ім’я Адріан Пірс наважився відкрити коробку з подарунком від дівчини, яка кинула його 48 років тому, пише Сегодня.

Перед Різдвом дівчина, з якою він тоді зустрічався, вручила йому подарунок і тут же повідомила, що бажає розлучитися. Він не став відкривати пакунок і з тих пір кожен рік клав його під ялинку. Так тривало багато років, поки традиція не перервалася за наполяганням дружини.

В кінці 2017 року про Пірса і його невідкритий подарунок розповіли в ЗМІ. Одна зі статей попалася на очі Вікі Аллен – тій самій дівчині, яка кинула його багато років тому. Після листування в Facebook Пірс і його дружина запросили Аллен в гості.

Жінка вийшла на сцену місцевого кафе і особисто відкрила подарунок. За стільки років Аллен встигла забути, що саме було в пакунку, тому його вміст виявилося сюрпризом навіть для неї. Усередині лежала невеличка збірка висловлювань про любов під назвою “Любов це: нові способи помітити те саме відчуття”. “О ні! – вигукнула вона. – Я не можу йому це віддати!”.

Потім Аллен пояснила, що саме сталося 48 років тому. За її словами, поки вона ходила по торговому центру і вибирала подарунок для Пірса, до неї підійшов незнайомий хлопець і раптово поцілував її. “Все це було б не так погано, якби я не поцілувала його у відповідь”, – говорить жінка. Після цього вона вирішила, що повинна негайно розлучитися з Пірсом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.