Дітям про Україну: мультфільми для маленьких українців

А ви знаєте, що у нас є круті мультсеріали про історію країни, різноманітні міфи і легенди? Запропонуйте ці мультсеріали дітям, їм сподобається.

“Чужому научайтесь, і свого не цурайтесь” заповідав нам класик і ми з ним повністю згодні.

Пропонуємо вам мультики про Україну для маленьких і дітей, які трохи старші.

Моя країна – Україна

Це український анімаційний народний казково-пізнавальний серіал для дітей. Автор ідеї проекту – крутий Сашко Лірник. Разом із головним героєм Котом-Воркотом ви в 26 серіях дізнаєтеся багато цікавого про походження українських міст.

Це – наше і це – твоє

Країна, в якій створили найбільший у світі літак, в якій є найдовший у світі музичний інструмент, яка має найбільші запаси солі в Європі – це все наша Україна. Мультсеріал “Це – наше і це – твоє” у легкій, яскравій і дотепній формі розповідає юним глядачам про досягнення, якими пишається уся країна, і якими вони можуть також пишатися.

Легенди України

У цьому мультсеріалі разом із допитливими школярами ви також дізнаєтеся багато цікавих фактів про нашу країну і її історію.

Як козаки …

Ну цей мультсеріал вам напевно знайомий ще з вашого дитинства. Головні герої мультфільму – це троє запорозьких козаків: здоровань, коротун і силач. Вони потрапляють у неймовірні пригоди, зустрічаючись із людьми різних країн і епох, навіть із богами й інопланетянами. Але в серіях, де показують їх дружин, ми бачимо, що у них ще й міцне домогосподарство!

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.