Які YouTube канали дивитися з малечею?

На жаль, зараз YouTube не вважає український контент популярним і вкрай рідко виводить його в ТОП-пошуку, навіть на території України.

Це пов’язано з низькою кількістю переглядів відео та малою кількістю «лайків» під ними. Якщо кожен з Вас перегляне будь яке відео українською, поставить під ним вподобайку та поширить його у соціальній мережі – він ідентифікує себе як Українець, який потребує рідного контенту!

Проблема дефіциту якісного українського відео на YouTube стосується і дитячого сегменту. Сучасні родини, як правило, у питані чим зайняти дитину віддають перевагу інтернету і перегляду мультиків онлайн. Але інтернет в цілому і YouTube зокрема просто переповнений малокорисними, а інколи і шкідливими «дитячими» відео. Ще менше корисного відео українською мовою.

Створювати цікаве пізнавальне українське відео взялася родина з прифронтової зони Донбасу. Відео викладають на власному каналі Хмаринка. Мультики, розміщені на цьому каналі, зроблені з душею та великим бажанням зробити вклад у виховання грамотних патріотів. Тематика роликів найрізноманітніша, наприклад, у цьому відео (https://www.youtube.com/watch?v=RuSa0_IkMfY) дітки у цікавій формі вчать абетку.

Тут, вчаться рахувати: (https://www.youtube.com/watch?v=1P1r7MXccZs).

Є у доробку Хмаринки і відео про Україну англійською мовою: (https://www.youtube.com/watch?v=zBzXSRf3iSE&t)

А нещодавно у Хмаринки з’явився друг – Пізнайко, герой відомого в Україні дитячого журналу, і вони разом розповіли про цікаві місця нашої держави (https://www.youtube.com/watch?v=tfzkG8kMcAc)

Долучайтеся до популяризації українського відео, підписуйтеся на канал та вчить дітей українською!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.