National Geographic розробив гру, яка вчить дітей сортувати сміття

Журнал National Geographic Kids розробив захопливу он-лайн гру про сортування сміття “Recycle Roundup”.

Гравець повинен допомогти мавпочці очистити парк від сміття, викидаючи його у відповідні контейнери, передає Велика Епоха. Гра “Recycle Roundup” допоможе дізнатися, які відходи придатні для вторинної переробки, а які захоронять на звалищі.

Викидати непотріб можна у три кошики. Синій із позначкою “Recycle”призначений для відходів, які можна переробити і використовувати повторно, — приміром, скло, папір, зелений з листочком — для органічних відходів: овочів, фруктів і, нарешті, червоний — для інших видів відходів, які не підлягають переробці.

Керуючи мавпочкою, гравець має прибрати територію парку. За правильно і оперативно викинуте сміття — мавпочка посміхається.

National Geographic

Раніше в мережі з’явилося відео, яке розповідає про негативний вплив пластика на навколишнє середовище. 

Автор ролика, Емма Брайс, закликає суспільство сортувати різні за властивостями види сміття.

Автори відео показали життєвий цикл трьох пластикових пляшок. Кожна пляшка проходить певний шлях і представляє різні форми забруднення планети.

Першу пляшку разом із рештою сміття везуть на звалище і там вона тисячу років гниє, виділяючи токсини, друга потрапляє у світовий океан, вбиваючи його мешканців, а третя була викинута в окремий контейнер для пластику, який після переробки можна використовувати далі.

До речі, ці поради допоможуть зменшити кількість сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.