“Нуль відходів”: ваше життя зміниться на краще

Коли ви почнете застосовувати принципи zero waste, ви вже не будете такими як раніше. Ваше життя і ваші погляди зміняться в кращий бік – ближче до чистоти, турботи про себе і планету. І це чудово!

Сьогодні світ змінюється: люди вчаться жити в задоволенні і гармонії, поважати себе, купувати тільки потрібні речі. Усвідомлюють себе як свідому особистість, яка бере відповідальність за своє життя і робить вибір. Принцип «0 відходів» багато хто застосовує щодня.

А саме:

1) відмова від зайвого і непотрібного в побуті

2) зменшення споживання (продуктів харчування, одягу, природних ресурсів та ін.)

3) багаторазове використання

4) здача вторсировини на переробку

5) компостування відходів.

Сміливі на початку шляху – починають з одного-двох прийомів безвідходного життя, досвідчені жителі – вміло поєднують всі п’ять принципів.

 

Спочатку практика «0 відходів» здається складною. Але поступово цікавий експеримент захоплює вас. Поступово. Саме так. Крок за кроком – пробуючи і впроваджуючи в життя нове, легко підвищуючи рівень особистого комфорту.

І так, найцікавіше: що ж Ви отримуєте в результаті застосування принципів «Нуль відходів»?

  1. Турбота про себе.

Ви вчитеся піклуватися про себе і свою сім’ю на новому рівні. Зайве йде, звільняється простір і ресурси для ваших ідей. Ви стаєте здоровішими, дихайте легше і глибше.

  1. Впевненість у собі.

Вибираючи хороше, ви ставитеся до себе краще. У ваших очах більше блиску, з більшою любов’ю ви дивитеся в дзеркало. Відчуття краси і поваги до себе створює ауру любові і впевненості.

  1. Зарядка для мозку.

Постійні головоломки в практиці zero waste відкривають простори творчості. Ваш будинок – місце комфортного відпочинку і затишку, яке ви створили самі.

  1. Потреба в новизні.

Вивчаючи і практикуючи 5 принципів zero waste – ви отримуєте потік потрібної інформації, дивіться на світ свіжим поглядом, розкриваєте свої таланти.

  1. Відмова від зайвих витрат.

У магазині ви чітко знаєте, що вам треба, в якій кількості і навіщо. А це чимала стаття економії сімейного бюджету. Складно буде акціям і рекламі.

  1. Компроміс.

Відмовляючись поступово від сміття, ви розвиваєте вміння йти на компроміс з собою. Все робити крок за кроком. Ви дозволяєте собі бути гнучким в рішеннях, усвідомлено підходити до вибору.

  1. Сміття не влучає у будинок.

Ви більше просто не несете додому сміття у вигляді візиток, сувенірів, зайвої упаковки, і немає більше пакетів з пакетами.

Як природа створила систему, де кожна жива істота або їжа, або помічник іншій живій істоті, так і ваш будинок стане гармонійною системою, де немає зайвого, є простір, естетика, глибока любов до себе і до навколишнього світу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.