Студенти винайшли рюкзак, який виробляє чисте повітря

Нідерландські студенти придумали, як забезпечити людей чистим повітрям.

Група нідерландських студентів розробила рюкзак з вентилятором, який бере повітря з навколишнього середовища, а потім проводить його крізь коріння рослин, що знаходяться всередині рюкзака. Після цього брудне повітря проходить друге очищення за допомогою фільтра HEPA (high-efficiency particulate air). Повітря надходить у спеціальний прикріплений комір для дихання.

674481_2_w_1000

674481_3_w_1000

студенти
Враховуючи, що забруднення в деяких районах Пекіна в грудні минулого року перевищило максимальний рівень частинок PM2.5, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я, майже в 40 разів, додаткове джерело чистого повітря буде не зайвим.
“Цей продукт не може швидко поширитися в Європі, але такі міста, як Пекін і Тегеран, міста з серйозними проблемами забруднення, стануть нашим головним ринком”, – сказав лідер команди.
Розробка перемогла у “Битві концепцій”, організованій некомерційною організацією Stichting Innovatie Glastuinbouw Nederland, що займається сприянням соціально цінним інноваціям в тепличному садівництві. Наступним кроком, за словами лідера команди Marnix de Kroon, стане створення робочого прототипу.
Незважаючи на те, що HEPA-фільтр прекрасно уловлює забруднюючі повітря частинки, De Kroon наполягає, що рослина необхідна в якості бар’єру для мікроскопічних часток, наприклад, летких органічних сполук.

До речі, вчені знайшли ще одну планету Сонячної системи. 

Джерело: yahoo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.