Фотопроект про героїв АТО презентують в Бельгії

Проект про героїв АТО та волонтерів буде представлений у Бельгії.

В Європейському парламенті з 29-го лютого по 2 березня вперше відбудеться “Український тиждень” #‎Ukrainianweek, у межах якого заплановано презентацію фотовиставки “Переможці”.

Прем’єра спільного проекту Телевізійної служби новин (ТСН) і журналу VIVA! нещодавно в Києві мала великий суспільний резонанс.  У Брюсселі соціальний проект і фотовиставку представлять куратор і волонтер Соломія Вітвіцька та автор і відомий фотограф Олександр Мордерер. На спеціальній експозиції  буде показано 30 кадрів, на яких зображено героїв АТО і волонтерів, які втратили на війні частини тіла, але не втратили сили духу.

героїв АТО

герої

герої АТО

вітвіцька

Мета проекту – показати, що українські герої після складних поранень залишаються повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони красиві, сповнені сил для нового життя, щасливі та надихають інших. Проект “Переможці” також включає серію інтерв’ю в ефірі новин ТСН з героями АТО та, зокрема, відомими особистостями, які живуть із протезами – наприклад, Оксаною Мастерс та Євгенієм Кравітзом. Фото були опубліковані у спецвипуску журналу VIVA! “Переможці” з доброчинною метою,  адже всі кошти від продажу спецвипуску передаються на розвиток сучасного протезування в Україні.

Презентацію фотовиставки “Переможці” у Брюсселі організовано за сприяння і допомоги народного депутата України Ірини Геращенко, уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Соломія Вітвіцька, куратор проекту “Переможці”, ведуча новин ТСН на телеканалі 1+1 коментує: “Це велика честь і можливість представити проект “Переможці” на такому високому рівні та розповісти світові про наших героїв! Нашим захисникам, які повертаються з фронту, наразі дуже важливо відчути вдячність та повагу громади, знайти себе в житті, в роботі, в коханні, у спорті.  Цікаво, що герої проекту “Переможці” мріють на власні очі побачити європейські переваги і міста Європи. Наприклад, просто зараз, на протезах, двоє наших “Переможців” піднімаються на французькі гори. Сучасні протези хлопці купують у європейських компаніях, часто лікування та реабілітацію проходять у клініках Німеччини, Словаччини, Литви, Румунії, Італії, Іспанії та інших. Але ми докладаємо зусиль, щоб необхідні умови, реабілітація й сучасне протезування розвивалися в Україні”.

385281757

До речі, про героїв АТО презентували книгу.
Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *