Канал Хмаринка – дитячий канал з дорослою історією

Родина з прифронтового Донбасу, яка пережила окупацію та радість звільнення 2014 року, з новонародженою дитиною на руках, у повній мірі зрозуміла важливість української мови та самобутності, особливо при вихованні дітей. Напевно, саме тоді з’явилися перші ідеї створення пізнавальних мультфільмів для малечі.

У травні 2017 року, маючи зовсім не творчі професії, чоловік з дружиною почали опановувати ази мультиплікації. Трирічна дитина допомагає у озвученні відео та є найважливішим критиком ідей. Канал створюється на не новому персональному комп’ютері та за допомогою дешевого мікрофону, є недоліки вимови та анімації, але у кожне відео вкладається душа. Кожен новий мультик краще попереднього. Наразі, усе відео каналу розподіляється на дві групи, це

Відео про Україну:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtYOMVmP4SzG2aKcWitGTxN5G0DHsvL-H

Дивлячись яке, можна дізнатися про символи нашої Держави, помандрувати її безмежними просторами, або просто послухати вірш «Любіть Україну» у виконанні трирічної дитини. Такі відео пронизані особливою любов’ю та чуттєвістю.

Та пізнавальне відео:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtYOMVmP4SzGrY-ll2Gfp1ENLi9xA0PKj

Тут представлені ролики про птахів, тварин, комах, природні явища, подивившись які, дитина пізнає навколишній світ.

Наразі, єдине чого не вистачає каналу – уваги глядачів, тому просимо Вас уважно передивитися запропоноване відео, написати коментар та поставити вподобайку, тим самим підтримавши патріотичне починання та надавши натхнення до подальшої роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.