6 речей, з яких варто починати новий рік

2019 рік – відмінна можливість розпалити вогонь натхнення, позбутися від непотрібних речей і людей, поліпшити свою особисте і професійне життя і насолоджуватися щастям, яке ти заслуговуєш.

1 Склади свій стоп-лист

Більшість людей пишуть резолюції і обіцянки, або графіки цілей. Набагато корисніше буде зробити список того, в чому ти більше не будеш брати участь! Запиши шкідливі звички, таймкіллери і нездорові заняття, які допускаєш зараз, і вивільни час для цікавої і продуктивної творчості. Як ідеядля першого пункту в цьому списку – припини виправдовуватися за те, що ти не можеш контролювати. Перестань вважати себе жертвою обставин. Не витрачай свій прекрасний розум і потенціал на телефонні гри. Припини скаржитися і подякуй Всесвіту за ті подарунки, що він тобі дає. Перестань читати новини і прочитай корисну книгу – буквально півгодинки в день. Це поліпшить пам’ять, розвине мову і підвищить креативність – одні плюси.

2 Напиши свою супергеройську книгу

Великі голлівудські сценаристи спочатку пишуть фінали. Ти можеш вчинити так само. Запиши в щоденник життєвий сценарій, за яким розгорнеться твій рік. Вкажи свої наміри і прагнення. Нечіткі плани дають непевні результати, але не баріться надовго, щоб не допустити шкідливих думок і оглядаючись на чужу думку.

3 Пробач тих, кого ще не пробачив

Що виснажує твій внутрішній вогонь – люди, які заподіяли тобі шкоду, і ти продовжуєш нести цей тягар. Коштовне вміння для щасливого життя – навчитися відпускати. Звучить просто, але це явно не так, і важливо витратити на це деякий час в 2019 році. Просто постав цінність своїх майбутніх днів проти давноминулих. Рухайся вперед. І якщо та людина, яка тебе розчарувала, могла б вчинити краще – вона би вчинила краще.

4 Відкалібруйте своє життя

Ти не зможеш стати легендарною людиною, якщо не подбаєш про своє довголіття; не станеш відмінним начальником, якщо захворієш; не випустиш шедевр, якщо будеш мертвим. З сьогоднішнього дня – тим більше з 2019 року – стеж за тим, щоб їсти більше натуральних інгредієнтів, пити більше води і достатньо рухатися. Не випускай можливості погрітися на сонці, подихати свіжим повітрям і гарненько виспатися!

5 Заведи друзів серед колег

Звучить несподівано, і багато хто може сказати, що це нерозумно – дружити з колегами, адже це може перешкодити твоїй об’єктивності і ускладнити деякі обговорення. Психолог Енні МакКі провела дослідження в 500 компаніях. Вона стверджує, що якщо тобі подобаються люди, з якими ти працюєш, то є більше причин йти на роботу кожен день. Здається, думка про те, що ти проведеш день з людьми, які поділяють твої інтереси, набагато приємніше, ніж думка про плату за іпотеку. Ніхто не може бути успішним сам по собі. Неважливо, наскільки ти розумний, тобі потрібні інші люди, щоб ви могли підтримувати один одного.

6 Візьми контроль над грошима

Перестань турбуватися про речі, які тебе зупиняють. Склади план дій і не розмінюватися на дрібниці. Визнач свої витрати ще до того, як дадуть зарплату, і обов’язково виділи суму на те, щоб відкласти в скарбничку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.