8 порад жінкам для успішної кар’єри

Поради від головного редактора Yahoo Food Керрі Даймонд.

Вже майже рік Керрі Даймонд займає пост головного редактора Yahoo Food, при цьому з повною самовіддачею ведучи і власний бізнес. Вона власниця трьох ресторанів у Нью-Йорку, а також засновниця журналу. Керрі поділилася з жінками своїми порадами, як побудувати успішну кар’єру. Надихаючого читання вам!

Kerry-Diamond-11

Заводьте друзів

Всім, хто хоче стати підприємцем, потрібна система підтримки. Це просто життєво необхідно! Пробуйте подружитися з колегами по роботі, і навіть з незнайомцями. Адже ви ніколи не знаєте, де криється ключ до успіху. Так, це може бути важко для інтровертів. Але якщо ви не товариські, вам доведеться попрацювати над собою і стати більш комунікабельною.

Намагайтеся справити гарне враження

Вибачте мене, інтроверти, ще раз, але у вас нічого не вийде, якщо ви будете тихенько відсиджуватися в куточку. Потрібно, щоб вас помічали. Підпишіться в соцмережі на ту людину, хто вас надихає, і напишіть їй повідомлення. Працюйте волонтером на заходах, де ви зможете зустріти потрібних вам людей. Шліть листи. Бажайте доброго ранку своєму начальнику. Ви будете здивовані, дізнавшись, як багато людей цього не роблять.

Робіть те, що вам подобається

Враховуючи доступність технологій, тепер набагато простіше робити те, що вам подобається. Наведу приклад: YouTube-сенсація Мішель Фан. Будучи підлітком, Мішель тільки пробувала себе як візажиста. Її сім’я потребувала грошей, але дівчина отримувала тільки відмови всюди, куди намагалася влаштуватися. Тоді Мішель почала знімати відеоуроки з макіяжу і викладати їх в мережу. У підсумку на неї звернула увагу компанія L’Oreal, яка виділила для Фан власну лінію. Так що іноді в якості першого кроку на шляху до вашої мрії ви просто повинні повідомити світові про те, що ви любите.

Просто говоріть «Так»

Коли ми з подругою загорілися ідеєю випускати журнал про їжу, у нас не було бізнес-плану, але нас це не зупинило. Коли мій наречений запитав, чи хочу я відкрити ресторан, я сказала «так». Можливо, ці рішення слід було б трохи краще обміркувати, бо ресторанний бізнес – один з найскладніших у світі, але я ні про що не шкодую. Іноді наївність може зіграти вам на руку.

Використовуйте будь-яку можливість

Якщо ви стикаєтеся з відмовами, спробуйте подивитися на ситуацію з іншої стороною. Коли в мене щось не виходить, я шукаю нові виходи. Використовуйте навіть ті можливості, які не підходять під опис вашої спеціальності або бажаної посади. Результати вас можуть приємно здивувати.

Будьте сучасними

І гнучкими. Використовуйте свої сильні сторони. Наприклад, якщо ви – знавець технологій, навчіть колег поводитися з ними. Мені здається, сексизм в майбутньому перестане бути проблемою на робочих місцях, куди актуальнішою стане проблема віку. А ви завжди повинні бути в тренді.

Проявляйте наполегливість

Бути цілеспрямованим – це відмінно, дуже добре, коли ви показуєте, що ви чогось хочете добитися. Необхідно виявляти наполегливість, але здорову, а не дратівливу. Я, наприклад, відсилаю один лист з проханням. Якщо я не отримую відповіді, що ж, окей. Але необов’язково слідувати моєму прикладу, якщо так необхідно, не бійтеся написати людині ще раз.

Підтримуйте інших жінок

Тут зайві пояснення просто не потрібні.

2 thoughts on “8 порад жінкам для успішної кар’єри”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.