Чим успішні люди займаються в вихідні дні

Бути успішним – це одне. Бути виключно успішним – зовсім інше. Але щоб досягти значного успіху, необхідно попрацювати.

Як встигнути зробити більше справ за менший час? Тому поки в суботу та неділю всі відпочивають і розслабляються, найуспішніші люди продовжують рухатися до мети.

Отже, що вони роблять на вихідних, щоб наступний тиждень був дуже продуктивний.

1. Рано встають
Глава компанії Apple Тім Кук, судячи з чуток, починає свій день о 3:45. Вихідні – не виняток. Не варто думати, що субота і неділя потрібні для того, щоб валятися в ліжку до полудня. Успішні люди завжди встають раніше, оскільки знають ціну часу і не витрачають його даремно ні в один день тижня.

2. Читають
Не можна недооцінювати користь читання. Еймантас Балціунас, глава Travel Ticker, каже: «Читання і спостереження за подіями, що відбуваються в туристичній індустрії, відкривають мені речі, повз які проходять повз мої конкуренти». Коли ви читаєте і розширюєте кругозір – в тому числі у вихідні, – ви отримуєте інформацію, яка допоможе у вирішенні робочих завдань.

3. Аналізують підсумки минулого тижня
Успішні люди використовують вихідні для того, щоб проаналізувати якість своєї роботи. Підведення підсумків минулого тижня дозволяє сфокусуватися на тому, як можна поліпшити свою продуктивність, починаючи з понеділка.

4. Приділяють час хобі
Успішні люди знають: гонитва за успіхом не означає, що потрібно забути про захоплення. Вихідні дають можливість проявити свою творчу сторону, присвятивши себе улюбленим заняттям.

5. Займаються добрими справами
Томас Корлі, автор книги «Звички багатих: щоденні звички заможних людей», пише, що 70% успішних людей приділяють благодійним проектам як мінімум п’ять годин на місяць.

6. Відключають телефон
Успішні люди знають, як важливо викроїти момент, коли можна відкласти телефон і перестати перевіряти вхідні повідомлення. Вихідні – ідеальний час для цього.

7. Приділяють увагу сім’ї
По буднях зайнятим успішним людям рідко вдається проводити достатньо часу з рідними та близькими. Вихідні дозволяють надолужити згаяне.

8. Займаються спортом
Фізичні вправи не тільки бадьорять тіло – вони ще зміцнюють розум і дають можливість провітрити голову і придумати свіжі ідеї для нового робочого тижня.

9. Нарощують темп
Успішні люди не задовольняються малим. Вони завжди зосереджені на ідеальному результаті і для цього нарощують оберти. Вихідні – відмінний час для того, щоб оцінити перспективи, знайти ясність і сфокусуватися на найважливіших цілях.

10. Готують план на наступний тиждень
Творець Twitter  Джек Дорсі працює як божевільний – по 16 годин з понеділка по п’ятницю. Але він піклується про те, щоб його розклад включав вихідний в суботу, а неділю він використовує для того, щоб розпланувати наступний тиждень.

Джерело: Insider.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.