Експерти назвали дані, які не варто публікувати в мережі

Експерти з кібербезпеки розповіли, якою інформацією не варто ділитися в соціальних мережах


На думку фахівців, будь-які дані в мережах,  фотографії або публікації з геолокацією, можуть сприяти не тільки роботі шахраїв, але і піддати небезпеці самого власника сторінки, передає НВ.

Щоб убезпечити себе від різного роду неприємностей, експерти рекомендують ніколи не ділитися в інтернеті наступними даними:

1. Паспорт і водійські права

Деякі люди люблять похвалитися перед друзями вдалим знімком в документах або показати результати копіткого навчання водінню, але робити цього категорично не варто, оскільки шахраї навчилися широко використовувати чужі дані в особистих цілях.

2. Плани

Фахівці настійно рекомендують розповідати про свій відпочинок вже після повернення додому. В першу чергу, такою інформацією користуються злодії, які, будучи впевненими у відсутності господарів, можуть легко спустошити квартиру.

3. Інформація про рахунки

Мало хто виставляє свої рахунки, але іноді люди, не замислюючись, публікують номер картки або її знімок в мережі. На сьогоднішній день шахраї стали настільки кваліфікованими, що навіть цієї інформації їм буде достатньо, щоб отримати доступ до ваших грошей.

4. Квитки

Фахівці радять не ділитися в мережі фотографіями будь-яких квитків: від лотерейних до концертних, особливо, якщо в кадр потрапляє штрих-код або баркод. Дуже часто зустрічаються випадки, коли шахраї «крадуть» квитки за допомогою невеликих технічних хитрощів.

5. Скарги на роботу і співробітників

На сьогоднішній день практично кожна людина має доступ до інтернету і соціальних мереж, тому знайти вашу сторінку не складе труднощів. Якщо одного разу хтось із колег або начальник побачить ваше публічне невдоволення, то будьте готові до пошуків нової роботи.

6. Студентський

Деякі новоспечені студенти бажають похвалитися своїм документом, а хтось знайшов чужий документ і хоче знайти власника, але обидва ці випадки не виправдовують публікацію студентського в мережі. Будь-яка людина має інформацію про те, де ви проводите велику частину часу, а також має копію документа, яку може використовувати в своїх цілях.

7. Неналежні знімки

Навіть якщо деякі фотографії потрапляють в прихований альбом і призначені для вузького кола людей, ви не можете бути впевнені, що завтра вас не зламають і ці знімки не потраплять на загальний огляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.