16-метрова українська статуя потрапила до Книги рекордів Гіннеса

16-метрова статуя чабана з Одещини потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Статую чабана, встановлену в селі Фрумушика-Нова, що в Тарутинському районі на Одещині, експерти Книги рекордів Гіннеса визнали найвищою у світі статуєю чабана. Про це пише «Радіо Свобода».

Висота статуї чабана, вдягненого в бурку, папаху і з палицею-ґерлиґою в руках, становить 16,43 метрів. Її виконано вручну з використанням 152 кубометрів лабрадориту та відкрито наприкінці 2016 року.

Засновник туристично-етнографічного комплексу у Фрумушиці-Новій Олександр Паларієв розповів, що у такий спосіб хотів віддати шану праці вівчарів. Вівчарське господарство самого родини Паларієвих, розташоване у Тарутинському районі, вважається одним із найбільших у Європі.

Зазначається, що процедура підтвердження рекорду з боку Guinness World Records тривала довгий час. Зокрема, було проведено кілька геодезичних зйомок. Нині інформація про статую вже розміщена на офійному сайті Книги рекордів.

Ідея створення скульптури належить власникові комплексу Олександру Паларієву, а втілив її скульптор з Вінницької області Іван Короленко.

«Протягом приблизно року ми надавали докази, технічну документацію, показання свідків, відеозаписи. Вчора нам повідомили, що в книзі зафіксовано новий світовий рекорд «Найвища статуя чабана», – розповів Володимир Паларієв, син власника комплексу «Фрумушика-Нова».

Статуя чабана внесена також до Національного реєстру рекордів України.

One thought on “16-метрова українська статуя потрапила до Книги рекордів Гіннеса”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.