Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та містику

На Львівщині розташований один із найкрасивіших палаців Європи – Підгорецький замок, який поєднав у собі французьку скромність та венеційську розкіш.

Підгорецький замок є одним із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Його мури зустрічали феєрверком польського короля Владислава IV та відомого поета Оноре де Бальзака, були у власності іншого монарха Яна ІІІ Собєського, ним володіли шляхтичі Жевуські і Сангушки.

Розкішний італійський парк, славнозвісні сходи, якими пробігав Михайло Боярський у відомому фільмі “Три мушкетери”, середньовічний храм, неймовірної краси пейзажі – це не все, чим здивує Підгорецький замок.

Всередині палацу кімнати відрізняються декором і носять свою назву: кармазинова, зелена, жовта, золота, дзеркальна, мозаїчна.

Та сюди туристів вабить не лише краса, а містика, якою оповитий кожен сантиметр мурів. Тут частенько бачать привид жінки, яку назвали Білою Пані.

За легендою, граф Жевуський страшенно ревнував свою дружину Марію, молодшу за нього на 40 років. Одного дня завів її у темні підвали і там замурував. Відтоді привид Білої Пані блукає замком і дає про себе знати у різний спосіб.

Підгорецький замок розташований на Львівщині у селі Підгірці Бродівського району.

Джерело: 24 Канал

One thought on “Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та містику”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.