Побачити Париж: найкращі місця в одному відео

Краєвиди і архітектура Парижа в одному відео.

Одне з найромантичніших міст світу – Париж – показали в одному 5-хвилинному відео. Найкрасивіші місця, найвидатніші пам’ятки архітектури і культури – все в одному ролику.

Якщо ви мрієте побувати в Парижі, перегляньте ці кадри.

 

Творці фільму розповіли, як знімали це відео про Париж.

Здається, що Париж настільки легендарне місто, що всі його визначні пам’ятки вже відомі з книг, фільмів і розповідей. Тим не менш, є місця, позбавлені уваги, і ми намагалися не забувати про них на тлі найвідоміших символів Парижа. Наш список містить близько 95 ключових пунктів: фонтани, обеліски, скульптури, пам’ятники, годинник, вокзали, мости, музеї, парки, сади, бульвари, сквери, а також входи в метро і незвичайні пам’ятники. Це було перелік,  складений нашими власними руками.

Саме місто було керівником приекту, керуючи, що і як знімати. Також важливим був час і погода.

Всі разом, ми знімали кожен день від одного до десяти малих епізодів 2-4 секунд. Для зйомки цього відеокліпу нам знадобилося близько 40 днів, у загальній складності, але раз в проміжок часу вимірюється по-іншому. Всі зйомки проходили в самому Парижі, і ми провели там три місяці (з жовтня по січень).

Листя починає опадати в грудні, дерева стають голими, і красиві вулиці були покриті різдвяними наметами, які з’явилися в кадрі і затіненили  потрібну перспективу. У деяких випадках ми перефарбували зелене листя в жовтий під постпродакшн.

Відеокліп ділиться не тільки на день і ніч в Парижі. Він містить так звані суб-глави об’єднаних загальною логікою. Крім того, є 3 сцени з рухом по місту – на машині, човні і метро. Ці сцени відрізняються одна від одної динамікою і принципами зйомки

Музика і звуки були написані віддалено за допомогою музики композитора і саунд-дизайнера Fab Martini з Італії. Ми попросили Fab писати музику з паризьким духом. Спочатку ми думали використовувати в кліпі тільки звуки і шуми міста, можливо, додавши деяку фонову музику, так як саундтрек часто перериває цілісність відео. Але незабаром ми зупинилися саме на музиці. Ми почали обговорювати музику з Fab ще під час зйомок. Працюючи над проектом, він написав кілька мелодій, але кілька разів ми повинні були прийняти рішення, щоб вибрати іншу музичну концепцію, і музичний процес почався з самого початку.

Залишалося тільки почистити кадри від птахів. Так, від птахів, тому що вони часто літали на передньому плані під час зйомки, і після складання кадрів вони перетворилися в дратівливе мерехтіння, як пил на старій плівці.

Париж – місто, якеспеціально створене для зйомки відеофільмів. Це місто-музей. Ми не могли зрозуміти, чому люди стоять у довгих чергах до Лувру, якщо вони можуть просто ходити і досліджувати архітектуру і геометрію міста. Ми відвідали Лувр тільки на 85-й день нашого проживання в Парижі. Центр Парижа в основному малоповерховий.

Париж зачарував нас з першого погляду.

Джерело: teeter-totter-tam.ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.