Замки Європи, які виглядають немов з казки

Древні, неприступні та неймовірно красиві замки європейських королів та можновладців захоплюють своєю величчю.

Подивитися на них приїжджають туристи з усіх куточків світу.

Дивовижний Нойшванштайн

Недалеко від австрійського кордону розташувався дивовижний Нойшванштайн. Колись він служив містом відпочинку для короля Баварії Людвіга II, а зараз є одним з найпопулярніших місць для мандрівників з усього світу. Ті, хто там вже побував розповідають, що у будь-яку пору року замок зберігає свою чарівну атмосферу. За квиток у музей, доведеться викласти 12 євро, але тут діють пільги. Зупинитися можна в одному з готелів містечка Фюсен, яке розташоване неподалік, або в довколишніх селах – вибір готелів досить широкий.

замки

Неприступний замок Мон-Сен-Мішель

Неприступний замок Мон-Сен-Мішель, з усіх сторін оточений морем, і тільки дамба заввишки у два кілометри з’єднує материк з островом. До речі, замок став прообразом фортеці Мінас-Тіріт з фільму “Володар Кілець”. Побудований замок ще у VIII ст., але він досі має приголомшливий вигляд, який так притягує до себе численних туристів.

Величний Гогенцоллерн

Цей замок розташований на вершині гори Гогенцоллерн заввишки 2800 м над рівнем моря. У часи розквіту ця фортеця вважалася резиденцією пруських імператорів. На жаль, майже сорок років тому, у результаті землетрусу, замку були завдані значні пошкодження, в результаті чого протягом кілька років Гогенцоллерн був закритий на реконструкцію, але зараз він знову відчинений для гостей, і за кількістю відвідувачів вважається одним з найпопулярніших у світі.

Містичний Ейлен-Донан

Ейлен-Донан, розташований на скелястому острові у фіорді Лох-Дуйх, є одним із найромантичніших замків Шотландії. Він славиться своїм вересовим медом і легендами. Але це не все. Розповідають, що у ньому мешкають два привиди: іспанський солдат з відрубаною головою у руках та таємнича леді Мері. Це приваблює людей, які шукають гострих відчуттів. Замок завжди відкритий і кожен може доторкнутися до його історії.

Стійкий Бодіам

З моменту заснування в XIV столітті замок Бодіам пережив безліч власників, кожен із яких був дуже войовничий. Після численних битв він майже не перетворився на руїни, але коли у ХХ столітті його придбав лорд Керзон, стіни замку швидко відновили і зараз вони виглядають майже як нові. Фортецю оточує маленьке штучне озеро, яке колись служило захисним ровом, а зараз стало окрасою замку. Багата історія робить Бодіам дуже привабливим для шанувальників середньовічної епохи.

До речі, в Україні теж є величні фортеці і палаци.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.