100 років краси: зняли ролик про красу України

100 років краси в Україні показали в відео.

Відео про те, як змінювалися за 100 років стандарти краси  в різних країнах протягом ХХ століття б’ють рекорди переглядів в Youtube. І це не дивно, адже минуле століття дуже різноманітне: стандарти краси дуже мінливі, і бурхливі події світової історії знаходили відображення в жіночих образах. У тяжкі часи жінки міняли макіяж і зачіски, але завжди хотіли залишатися гарними. Настав час подивитися як змінювалися стандарти краси українських жінок, від 1905 року до сучасності.

Автори ролика проробили грандіозну роботу: переглянули сотні ретро-фотографій, кадрів кінохроніки, величезну кількість старих журналів, культових фільмів і кліпів свого часу. У результаті були обрані знакові для країни образи, які втілювали знамениті актриси, співачки і просто видатні українки ХХ століття. Якщо ти будеш уважно дивитися відео, то напевно впізнаєш деяких з них.

100

Команда стилістів довго і копітко шукала автентичні прикраси, аксесуари і предмети одягу, які допомогли б моделі здійснити «подорож у часі». Стилісти-візажисти Аліна Дронова та Ірина Самолюк знайшли хустки і прикраси саме тих десятиліть, в яких вони з’являються у відео. Зверни увагу на аксесуари, адже вони унікальні.

Під час підготовки відео про 100 років краси найжаркіша дискусія розгорілася навколо того, які образи брати в якості зразка: традиційні для сільської місцевості чи міські? У підсумку команда ухвалила рішення почати з традиційних народних образів початку минулого століття і, повторюючи непросту історію нашої країни, поступово робити їх більш урбаністичними. Образ 2015 року показує, що мода повторюється і ми повертаємося до своїх історичних коренів.

У цьому відео ви знайдете не тільки цікаві образи, але й натхнення для сучасних б’юті-експериментів, адже сьогодні в моді всі десятиліття ХХ століття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.