Історія української моделі, яка зуміла підкорила світові подіуми

Ірина Кравченко – українська модель, яка завоювала світові подіуми.

Українку фотографують для обкладинок Vogue, з нею працюють Valentino і Roberto Cavalli, її ім’я не сходить з перших сходинок модельних рейтингів.

Та ще кілька років тому Ірина Кравченко і не мріяла про дефіле та спалахи фотокамер. Цілком можливо, що сьогодні вона б викладала малювання у школі, або ж займалася іконописом, якби одного разу подруга не змусила Ірину відправити фото в модельну агенцію.

Не минуло й кількох тижнів, як дівчина вже летіла на фешн-вік у Нью-Йорк. І відтоді почалися зйомки, кастинги та примірки.

Візитною карткою Кравченко став її незвичний колір волосся. На одному з показів Alexander Wang навіть попросив усіх манекенниць перефарбуватись у рудий на знак солідарності з українкою.

Та не лише це припало до душі іменитому модельєру: усе – від ходи до погляду та манери себе тримати – підкреслювало яскраву індивідуальність української моделі.

Потрапила в модельний бізнес Кравченко доволі пізно – у 23 роки, коли більшість манекенниць уже думають про відпочинок. Та це не завадило їй зробити карколомний стрибок у кар’єрі.

Сьогодні Ірина Кравченко – одна з найбільш високооплачуваних моделей світу. Вона живе у США, співпрацює з кількома модельними агенціями в Лондоні, Нью-Йорку, Парижі, та Барселоні.

Та попри світову славу з радістю бере участь у показах в Україні та не цурається позувати для вітчизняних видань.

Відома модель усе ще вважає, що їй лише пощастило. Адже гарних дівчат безліч, а краса давно перестала бути критерієм у відборі моделей. Свій досвід у модельному бізнесі розцінює, як певний етап у житті.

Цілком можливо, що колись ми дізнаємось про зовсім іншу Ірину Кравченко – талановитого художника, чи вигадливого дизайнера меблів.

Джерело: 24 Канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.