Проект “Щирі”: неймовірні народні костюми України

Ми вже розповідали про благодійний проект «Щирі», котрий присвячений українському народному костюму та його популяризації.

Цього разу для календаря знялись співачки Тіна Кароль та Анна Завальська, дизайнерки Олена Рева і Наталя Каменська, телеведучі Маша Єфросиніна, Соломія Вітвіцька, Регіна Тодоренко, Марічка Падалко та Ольга Фреймут, гімнастка Анна Різатдінова, музикант Дмитро Шуров з сім’єю, акторка Ада Роговцева з родиною, а також подружжя Ната Жижченко (ONUKA) і Євген Філатов (The Maneken).

Цього року знімальну команду консультували працівники Українського Інституту Історії Моди, а темою проекту обрали «Колір». На знімальному майданчику зібрали кращі автентичні костюми кінця 19 – початку 20 століття і більш, як 30 кілограмів унікальних прикрас.

Історія проекту «Щирі» почалася в кінці 2014 року, коли 15 українських зірок знялися для благодійного календаря в традиційних українських костюмах. Результат проекту вражав: весь тираж першого календаря розійшовся за 48 годин і зібрав 200 тисяч гривень, які були передані Волонтерській сотні. Цього року всі кошти від продажу календарів «Щирі» на 2017 рік будуть спрямовані на розвиток і підтримку регіональних етнографічних музеїв України.

2 thoughts on “Проект “Щирі”: неймовірні народні костюми України”

  1. Орися Ткаченко коментує:

    Боже яка краса, яке багацтво нашого НародуЮ який був у япмі 300 років і зберіг своє притаманне “Я” Такий Нарід неможливо викоринити! Йому ПРИЗНАЧЕНО БУТИ й боротися жл краю.

  2. Christina Debarry коментує:

    Fantastic issue!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *