Українка потрапила у топ-15 найгарніших дівчат світу

Українка посіла 15-те місце у міжнародному конкурсі “Miss Intercontinental”.

Дніпропетровська студентка Дарина Шейко зайняла 15 місце з 63 у міжнародному конкурсі краси “Міс Інтерконтиненталь”. Як розповіла красуня, такого результату українська учасниця досягнула вперше.

iOTzKAkkAtk

“Це, звичайно, не перемога, але нас було 63 учасниці, – каже Дарина. Від європейського континенту обрали представницю Росії.”

Під час конкурсу дівчині запропонували стати обличчям однієї компанії “Emmi dent”. Тому модельна кар’єра Даші тільки починається.

0cnx-h3i9uq_144966642828

Українка Дарина Шейко є студенткою Митної справи та фінансів. Вона працює моделлю та займається спортом. Навчання мріє продовжити у Польщі.

hjhFiKqA9Y0

q3iOF4IbX3Q

503a7860330e025f73b2efad3ff60809
Дарина про себе:

“Вчуся у митній академії, за професією буду юристом-митником. Я закінчую магістратуру, вчуся на бюджеті. Дуже люблю свою професію і, звичайно, збираюся далі нею займатися. У житті я активна людина, займаюся спортом. Ми знаємо, що моделі худенькі, а я – дівчина з формами, намагаюся стежити за собою, займаюся з тренером, готуюся активно, бо розумію всю відповідальність “.

C9d5bpgFYI4

Міжнародний конкурс «Міс Інтерконтиненталь» був заснований в 1 971 році, коли острів Аруба, що відноситься до нідерландським володінь, вирішив прийняти і провести перший фінал міжнародного жіночого конкурсу у себе на острові для залучення туристів з усього світу. Після цього директора конкурсу та організаційні комітети встановили правила і регламент конкурсу, і подальший розвиток його привело до величезного успіху протягом усіх років існування. Після Аруби конкурс проходив в самих різних частинах світу.
Цього року конкурс проходив в Німеччині, переможницею Міс Інтерконтиненталь 2015 стала 24-річна росіянка з Ростова Валентина Расулова.

Крім того, українці здобули перемогу в багатьох літературних конкурсах в 2015 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.