11 звичок в соціальних мережах, яких треба позбутися до 30 років

Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники», Twitter, Instagram, LinkedIn. В яку мережу не зайди, вік видно не тільки за датою народження в профілі, але і по поведінці власника. Деякі звички пора залишити за порогом тридцятиріччя.

Скаржитися на роботу

HR-менеджери зізнаються, що шукають і переглядають профілі кандидатів на роботу в соціалках. На ваші стіни дивляться не тільки друзі. Колеги, начальник, сусіди, теща – всі побачать все. Так що або закривайте профіль для публічного перегляду, або намагайтеся виглядати гідно.

Демонструвати перемоги в чемпіонаті по літрболу

Фотографії з пляшкою можуть і до звільнення довести. Більше ні до чого доброго вони вас не доведуть, тому що це в 18 років хваляться вечірками і випивкою, а вашим 30-річним ровесникам це вже нецікаво. Показуйте, що ви молоді і повні сил. Але іншими способами.

Викладати «круті» фото

Будь гідний того, чим володієш. Тим більше того, чим не володієш. Не можна не похвалитися новою машиною, смартфоном або навіть робочим місцем. Похвалилися раз – і досить. Збережіть загальний тон своєї новинної стрічки дружелюбним. А фото на тлі чужих крутих машин, вітрин дорогих магазинів (в яких ви нічого не купуєте) і так далі залиште в минулому десятилітті. Переросли ви цю порожню хвальбу.

селфи

Переслідувати колишніх

Коли Вася поставив лайк Маші з паралельного класу, це, звичайно, трагедія. Але в 30 років потрібно розуміти, що у колишнього партнера своє життя. І негативно коментувати фотографії, відправляти повідомлення і відслідковувати всі переміщення іншої людини в соцмережі – це зовсім не та поведінка, на яке розраховує доросла людина.

Маскуватися нікнеймом

Дорослі люди, особливо в мережах для професійного спілкування як LinkedIn, використовують справжнє ім’я. По ньому вас будуть шукати знайомі, роботодавці, яким цікава справжня людина, а не її віртуальний образ. Для виступів під фейковими іменами заводьте окремий профіль, бажано в іншій мережі.

home-office-336378_640

Розсилати запрошення в ігри

Не хоче ніхто збирати врожай на вашій фермі, навіть не пропонуйте. Якщо вже встигли відправити запрошення, не повторюйте помилку, не дратуйте друзів. Іноді такі запрошення розсилаються автоматично, так що грайте на здоров’я, але не прив’язуйте гру до аккаунту в соцмережі.

Переживати

Мало хто що написав, зміст стрічки не повинно впливати на ваш настрій або міняти вашу точку зору. На щастя, людину, яка вас засмучує, завжди можна видалити з друзів або заблокувати її оновлення. У вас і в реальному житті є більш важливі справи, ніж хвилювання в спільнотах. А на негативні коментарі можна відповідати спокійно і виважено. Ви ж цього вже навчилися.

iphone-500291_640

Міняти свій статус протягом робочого дня

Якщо ви постійно переглядаєте нові повідомлення в соцмережі замість того, щоб працювати, то просто самі створюєте собі проблеми. Роботодавець може помітити, що ви занадто часто зависаєте в одній з мереж. І тут ні про яку продуктивність мови не йде. Соціальні мережі – домашня розвага. Звичайно, якщо ви працюєте в соцмережах, це правило не для вас.

Зловживати хештегами

Засмічені хештегом повідомлення нікому не цікаві. Хештеги потрібні тільки для полегшення пошуку, а коли вони перетворюються на засіб залучення уваги, то викликають зворотний ефект. Напевно ви самі помічали, як від їх величезної кількості очам боляче. До тридцяти ви вже вмієте добре виділяти важливе і зможете обмежитися парою-трійкою хештегов, а не парою десятків.

Викладати тонни фотографій дітей

З деякою періодичністю в тих же соціалках з’являються повідомлення та поради молодим батькам: вистачить закидати стрічку знімками дитини в каші, бруді, піску, в морі, у ванній і так далі. Просто вистачить. Скільки б у вас не було дітей, виростіть насамперед самі.

Постійно бути онлайн

Навіть після роботи не варто віддавати весь вільний час соціальним мережам. Навчіться цінувати живе спілкування, без милиць у вигляді смартфонів і планшетів. Виділіть певний час у розкладі для спілкування в мережах і не збільшуйте його.

000071173689

За метеріалами: lifehacker

One thought on “11 звичок в соціальних мережах, яких треба позбутися до 30 років”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.