Астронавт з США показав річку Дніпро з космосу

Річку Дніпро з притоками у мережі прозвали “водяним деревом”.

Астронавт з міжнародної космічної станції Тім Копра оприлюднив зроблене з космосу фото, на якому – Дніпро. Про це повідомляє “Козацький край”.

На зображенні, яке астронавт виклав у себе в Twitter, видно сам Дніпро і всі його притоки – справжнє “водяне дерево”, як почали писати користувачі у соцмережах.

Дніпро

Дніпро з космосу

Фото величної ріки, зроблене з космосу, набирає популярності у соцмережах – причому як в Україні, так і за її межами.

Тімоті Копра – американський астронавт, уродженець Техасу, нащадок роду переселенців з Фінляндії.

Він – випускник Військової академії у Вейст-Понті, служив у повітряно-десантній дивізії у Форті Кемпбелл, у бронетанковій дивізії в німецькому Ханау. Ветеран війни в Персидській затоці – учасник операцій «Щит пустелі» і «Буря в пустелі». Закінчив службу у Німеччині на посаді командира ударної вертолітної групи.

Закінчив Технологічний інститут Джорджиї, отримав диплом магістра аерокосмічного будування, працював пілотом-випробовувачем вертольотів. Закінчив армійські курси парашутистів, штурманські курси, коледж при Генштабі Міноборони США, успішно здав іспити по виживанню у безлюдній місцевості.

Давно й успішно працює на НАСА. Нинішня експедиція астронавта – вже друга в біографії американського астронавта. Під час попередньої здійснив вихід у відкритий космос.

Не зважаючи на біографію мужнього воїна, американець не втратив відчуття прекрасного – і фото Дніпра з космоса – зайве тому свідчення. До того у соцмережах Тім вже публікував знімки інших величних об’єктів на Землі – планеті, яку люди нищать власними злими вчинками і війнами

One thought on “Астронавт з США показав річку Дніпро з космосу”

  1. Наталя сказав:

    На цьому фото річка Прип’ять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.