Коломиянка створила мобільний додаток, який Apple визнала одним із найкращих в 2017 році

Віртуальний тату-салон дозволяє приміряти на собі татуювання.

До українки прийшло всесвітнє визнання. Дівчина з Коломиї створила додаток до смартфона, який компанія Apple визнала одним з найкращих за весь минулий рік.

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. І після такої примірки подумати, чи варто робити справжнє.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН

Олександра Рогачова нині мешкає у Нью-Йорку. Півтора року тому вона привезла сюди з України одну з передових розробок на ниві віртуальних технологій.

“Навожу телефоном зверху на цього смайлика і з’являється татуювання”, – пояснює співвласниця компанії Inkhunter Олександра Рогачова.

Аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Щодня в додатку з’являються нові ескізи – з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу.

Школу в Коломиї Олександра закінчила сім років тому. Пішла вчитися на комп’ютерні науки. Але власного комп’ютера на той час не мала.

Півроку ходила, займалася по друзях – аби потім з кількома друзями виграти хакатон у Харкові, переїхати до Києва, податися на 11 акселераційних програм у всьому світу – і нарешті потрапити до Нью-Йорка.

“Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні – я всіма руками за”, – каже дівчина.

Поки що тату-салон без квадратного смайла не працює, але вже за кілька місяців Саша збирається вчергове здивувати світ.

“Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу – окуляри, ювелірні вироби, годинники”, – ділиться планами дівчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.